O mnie

Czas start! Cześć, jestem G.

Na początku wypadałoby się przedstawić. Ja tego nie zrobię. W dalszej części postaram się wyjaśnić dlaczego. Musicie wiedzieć, że jestem introwertykiem. Znerwicowanym introwertykiem. Gościem, którego wkurza wszystko po kolei. Najmniejsza pierdoła jest w stanie dokumentnie wyprowadzić mnie z równowagi. Typem, który raczej z charakteru niż na złość, jest nieprzyjemny w obyciu. Po prostu dla ludzi jestem często nieprzyjemny. Dla rodziny i żony niestety też…

Blog ten powstał m.in. dlatego, że przekroczyłem w ostatnim czasie pewną linię. Granicę frustracji. Mam dość swojego życia i tym jak to wszystko wygląda. Mam dość swoich introwertycznych i społecznych fobii. Chcę przestać widzieć wszędzie problem. Chcę móc bez skrępowania i strachu otworzyć się na ludzi. Chcę na powrót nauczyć się z nimi rozmawiać. Przede wszystkim jednak, w pierwszej kolejności, chcę popracować nad relacją ze swoją żoną. Wspaniałą i przepiękną kobietą, z którą momentami okrutnie ciężko jest mi się dogadać. 

Blog ten będzie opowieścią (na razie anonimową) o mnie. O moich lękach, problemach, myślach, działaniach i frustracjach. Będzie elementem terapii, na którą zdecydowałem się w grudniu zeszłego roku, by poprawić psychiczny komfort nie tylko swój, ale i moich najbliższych. Nie chcę, by mieli mnie ciągle dość. Może wylanie na papier (lub jak kto woli, monitor), swoich przemyśleń, wraz z jednoczesną pracą z psychologiem pozwoli mi zrozumieć moje problemy, dotrzeć do ich źródła i je skutecznie wyeliminować. Zobaczymy.

Musicie też jednak wiedzieć, że nie będzie to tylko blog o moim smutnym i zagmatwanym życiu. Będę pisać o innych rzeczach. O książkach jakie przeczytałem, o filmach, o sporcie. Będzie tych wpisów mniej, ale będą. No i oczywiście pewnie z czasem zdarzy się w tym miejscu ulokować jakiś produkt. Może pojawi się wpis sponsorowany. Nie bądźcie więc zdziwieni.

Do przeczytania, mam nadzieję.

G.

 

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *